Aktualności|

Paderkowe Dni Otwarte za nami!

Z wielką radością i entuzjazmem pragniemy podzielić się z Wami przebiegiem naszych niezwykłych dni otwartych! To była niezwykle udana i inspirująca impreza, podczas której mieliśmy okazję spotkać się z naszymi przyszłymi uczniami. Rozpoczęliśmy dzień od serdecznego powitania wszystkich odwiedzających.

Nasze szkolne drzwi były szeroko otwarte, aby przyjąć gości i zapewnić im wyjątkowe doświadczenia. Przygotowaliśmy różnorodne atrakcje, które miały na celu zaprezentowanie wszystkiego, co nasza szkoła ma do zaoferowania. Nasi goście mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez naszych utalentowanych uczniów i nauczycieli.

Można było spróbować swoich sił w pracowniach artystycznych, naukowych, językowych i matematycznych. Były również zajęcia sportowe, na których można było sprawdzić swoje umiejętności i wykazać się zdrową rywalizacją.

W czasie zwiedzania naszej szkoły, goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nasze nowoczesne i przyjazne środowisko nauki. Przedstawiciele naszych szkolnych klubów byli obecni, aby przedstawić swoje projekty i działania.

Comments are closed.

Close Search Window