Aktualności|

Wszystkich uczniów szkoły zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w poniedziałek 4 września 2023r.:

  • I Liceum Ogólnokształcące – godz. 9.00 – budynek przy ul. 1 Maja 21
  • Technikum nr 1 – godz. 10.30 – budynek przy ul. Szpitalnej 25

W murach szkoły powitamy 138 pierwszoklasistów I Liceum Ogólnokształcącego oraz 124 pierwszoklasistów Technikum nr 1. Uczniów klas pierwszych zapraszamy na ogólne spotkania z dyrekcją i wychowawcami odpowiednio do sal gimnastycznych, a następnie odbędą się spotkania oddziałowe. Uczniów klas II – V zapraszamy bezpośrednio do sal lekcyjnych wg grafiku udostępnionego w szkolnych hallach na spotkania z wychowawczyniami i wychowawcami.

Jednocześnie przypominamy, że na terenie I LO trwa budowa nowego budynku szkoły. Obowiązuje ścisły i bezwzględny zakaz wchodzenia na plac budowy i konieczność zachowania ostrożności! Wejścia do szkoły odbywają się od strony hali sportowej lub boiska. Organizacja pracy szkoły będzie w tym roku szkolnym utrudniona – liczymy na wyrozumiałość i dojrzałość naszych uczniów!

Tymczasem życzymy wspaniałych ostatnich dni letniego wypoczynku, a tych nielicznych, którzy zdają egzaminy poprawkowe zapraszamy w czwartek 31 sierpnia 2023r. o 8.30 do budynku Technikum przy ul. Szpitalnej 25.

Comments are closed.

Close Search Window