Osiągnięcia uczniów

Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie:

I Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum nr 1:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 

I Liceum Ogólnokształcące:

Nikola Rusek

Technikum nr 1

Michalina Osajda

Justyna Siedlaczek

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 

I Liceum Ogólnokształcące:

Natalia Ryndak

Małgorzata Wasilewska

Technikum nr 1

Agnieszka Świętochowska

Dawid Pietrykowski

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

  1. Justyna Połednik
  2. Martyna Sado
  3. Katarzyna Leszczyńska
  4. Anna Breguła
  5. Anna Dach
  6. Klaudia Ficek
  7. Agnieszka Romanowska
  8. Natalia Ryndak
  9. Magdalena Łada
  10. Małgorzata Malcher
  11. Karolina Wolny
  12. Anna Kozioł
  13. Jagoda Rybarczyk
  14. Justyna Szulim
  15. Małgorzata Ornowska
  16. Julia Stawinoga
  17. Klaudia Urbanik
  18. Paulina Malcherek
  19. Agnieszka Nowak
  20. Joanna Kania

Technikum nr 1

  1. Dominika Szerląg
  2. Joanna Dyl
  3. Oskar Marek
  4. Paweł Grudziądz

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia i osiągnięcie

Nauczyciel prowadzący

Olimpiada Historyczna

Milan Witulski II H – etap okręgowy

mgr Michał Hankus

mgr Marzena Krasoń Kapłanek

Olimpiada Informatyczna

Patryk Kwaśniok II S

mgr Witold Długosz

Olimpiada Znajomości Afryki 

Martyna Mandrela IIIb, Aleksandra Suchanek IIIc- etap okręgowy

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny JONASZ

Zuzanna Sieradzka – finalistka Magdalena Szkoda – finalistka

x. Dawid Lubowiecki

mgr Katarzyna Woźny

W świecie Roślin i Zwierząt – konkurs Pałacu Młodzieży w Katowicach

Daria Janik – III P – awans do II etapu

mgr Monika Popowska

Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Dawid Pietrykowski III IR Alicja Pilch III IR,  Patrycja Cyran III IR – etap okręgowy

mgr Iwona Szczygieł

Olimpiada Wiedzy Chemicznej UJ

Przemysław Widzisz – II etap

mgr Bożena Marcol

Śląski Konkurs Matematyczny

Zuzanna Wesoły II S – finalistka

mgr Małgorzata Piotrowska

Młodzież Zapobiega Pożarom – konkurs powiatowy

Szymon Steiman 3 tl -1 miejsce

Tomasz Matuszek 3ti -2 miejsce

Dawid Kowalczuk 1s – 3 miejsce

Mgr Aleksandra Surdel

Konkurs Plastyczny „Nie spalajmy, segregujmy”

Marta Paszek – nagroda główna (publikacja)

mgr Iwona Lewandowska-Knopp, mgr Monika Popowska

Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej 

VII miejsce drużyny w składzie:

Radosław Oszust, Alan Szwan, Paweł Szafraniec, Krzysztof Ludwiczak, Mateusz Ferensztain, Dominik Marek, Kacper Godlewski, Wiktor Litwa, Mateusz Żylski, Krzysztof Rostek, Szymon Skalmierski, Tomasz Adamus, Dawid Pietrykowski

mgr Mirosława Cypruch

Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Krzysztof Ludwiczak – wicemistrz Śląska w skoku w dal

mgr Mirosława Cypruch

Bieg Powiatu Mittelsachen (Niemcy)

Szymon Kowalczyk III S – 1miesce U20, Daniel Palarz I Tl – 3 miejsce w sztafecie młodzików

mgr Mirosława Cypruch

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

I Liceum Ogólnokształcące:

Karolina Dyka

Bartosz Rejman

Technikum nr 1

Alicja  Pilch

Paweł Grudziądz

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

  1. Małgorzata Ciupa
  2. Marek Filip
  3. Wiktoria Gaworska
  4. Julia Hajduk
  5. Natalia Kłosek
  6. Agnieszka Kucharska
  7. Marta Kunik
  8. Anna Musiał
  9. Anna Nawrat
  10. Klaudia Orzechowska
  11. Bartosz Rejman
  12. Maria Sygut

 

Technikum nr 1

  1. Karol Galański
  2. Artur Kuśka
  3. Szymon Niewiadomski
  4. Patryk Orylski
  5. Oliwier Sikora
  6. Alicja Stypułkowska
  7. Jakub Szolc
Nazwa konkursuNazwisko ucznia i osiągnięcieNauczyciel prowadzący
Olimpiada Historyczna

Bartosz Rejman III b- II etap okręgowy

Milan Witulski I H

Marzena Krasoń-Kapłanek

Michał Hankus

Olimpiada Wiedzy o TurystyceZuzanna BednarczykFINALISTKA

Adam Ziaja

Karolina Dzwonek

Olimpiada Ekologiczna Iwona Lewandowska -Knopp
Potyczki MatematycznePaweł GrudziądzKatarzyna Sontag
Olimpiada Informatyczna

Patryk Kwaśniok, Tymon Cześniak

Witold Długosz
HackHeroes / Europejski Tydzień Kodowania

Szymon Niewiadomski, Kacper Korczak, Filip Jabłoński

Witold Długosz
Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej LicealiadaMłodzieży Szkolnej woj. śląskiego

VI miejsce:

Artur Kuśka – Mistrz Śląska w pchnięciu kulą;

Krzysztof Ludwiczak – Wicemistrz Śląska w skoku w dal

Jakub Kotliński, Rafał Bakowski, Patryk Orylski, Jacek Nowak, Grzegorz Nowak, Szymon Skalmierski, Jakub Biliński, Radosław Oszust, Krzysztof Rostek, Tomasz Gontarewicz, Bartłomiej Jankowski, Dariusz Bartnik, Kacper Godlewski, Mateusz Ferensztain

Mirosława Cypruch
Ogólnopolski Konkurs Biologiczny organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej “Galileo”Małgorzata Wasilewska, Daria Janik – wyróżnienieMonika Popowska

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Mateusz Malcherek – I LO
  2.  Zuzanna Bednarczyk – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

Karol Barchański

Seweryn Janowski

Julia Kempa

Małgorzata Kłosowska

Alicja Kwaśniok

Mateusz Malcherek

Wiktoria Marczak

Agnieszka Paździor

Jessica Pępek

Natalia Potocka

Julia Profaska

Patrycja Smolińska

Sandra Szczelina

Jakub Witkowski

Julia Zaremba

Technikum nr 1

Justyna Zygmunczyk

Nazwa konkursuNazwisko ucznia i osiągnięcieNauczyciel prowadzący
Olimpiada HistorycznaBartosz Rejman II b- II etap okręgowyMarzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Zuzanna Bednarczyk III tet 

Aleksandra Rokita
IV Olimpiada Spedycyjno- LogistycznaPaweł Grudziądz– III etap centralny – FINALISTAJoanna Rożek-Radek, Jolanta Witek, Alina Motyka
Olimpiada PrzedsiębiorczościDawid Niemczyk III Tet, Joanna Bismor III Tet, Aleksandra Hajduk IV Tet, Justyna Zygmunczyk IV Tet i  Wiktoria Mańka IV Tet – II etap okręgowyMarzena Kolenda, Iwona Szczygieł
Potyczki  MatematycznePaweł Grudziądz II Tlt Katarzyna Sontag
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCKMaria Konieczny IId –  II etap okręgowyAleksandra Surdel
Uniwersytet LicealistyAlicja Kwaśniok IIIdBożena Leżuch 
Licealiada Młodzieży Szkolnej woj. Śląskiego w Szkolnej Lidze LekkoatletycznejFinaliści, 9. miejsce w woj. śląskim – reprezentacja męska w składzie: Dariusz Bartnik, Paweł Polak, Grzegorz Suchan, Paweł Ziaja, Paweł Sawicki, Michał Kroczyk, Tomasz Gontarewicz, Bartłomiej Grochal, Jakub Kotliński, Patryk Orylski, Krzysztof Ludwiczak, Karol Rzepa, Szymon SkalmierskiMirosława Cypruch

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1.  Magdalena Nasiek – I LO
  2.  Natalia Barwicka – Technikum nr 1

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i listy pochwalne Dyrektora Szkoły:

I Liceum Ogólnokształcące:

1. Monika Lesiak
2. Weronika Leśniak
3. Magdalena Nasiek
4. Andżelika Urbanik
5. Bartłomiej Cichy
6. Karolina Krypczyk
7. Michał Musiał
8. Paulina Musiolik
9. Szymon Romanów
10. Aleksandra Gaworska
11. Julia Kaczmarczyk
12. Magdalena Nicińska
13. Aleksandra Szyrmel

Technikum nr 1

  1. Aleksandra Sobota
  2. Natalia Barwicka
  3. Alicja Świder
  4. Patrycja Bogusz
  5. Patrycja Szewczyk
  6. Seweryn Galiński
  7. Paulina Ponikiewska
  8. Wiktoria Górecka
  9. Klaudia Pacha
Nazwa konkursuNazwisko ucznia i osiągnięcieNauczyciel prowadzący
IV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-MenedżerskichPaulina Ponikiewska IV Te Justyna Zygmunczyk III Tet,  Kamil Ignatowski IV Te oraz Patryk Orylski II Tet (wyróżnienie) – II etap okręgowyIwona Szczygieł
Olimpiada HistorycznaBartosz Rejman I b- II etap okręgowyMarzena Krasoń-Kapłanek
Olimpiada Wiedzy o Państwie i PrawieWeronika Leśniak III b- II etap okręgowyBarbara Dudło
Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Zuzanna Bednarczyk II tet – finalistka

Patrycja Jarosik IV tlt –  II etap okręgowy

Aleksandra Rokita
XI Olimpiada LogistycznaArtur Słaboń I l, Julia Krawczyk III Tl– II etap okręgowyJoanna Rożek-Radek, Jolanta Witek
Olimpiada PrzedsiębiorczościNatalia Barwicka IVTe, Magdalena Raszka– II etap okręgowyMarzena Kolenda, Iwona Szczygieł
Śląski Konkurs MatematycznyMartyna Pańczyk, Seweryn Janowski IIc Małgorzata Piotrowska
XXV Jubileuszowy Konkurs Fizyka a EkologiaMateusz Malcherek IIc – 3. miejsce, laureat srebrnego medaluGrzegorz Cuber, Joanna Berszakiewicz
Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców ICYS 2019, MalezjaMateusz Malcherek IIc – laureat brązowego medaluGrzegorz Cuber, Joanna Berszakiewicz
 XXV Jubileuszowy Konkurs Fizyka a Ekologia

 Natalia Potocka IIc wyróżnienie

Karolina Szołtysek Ic wyróżnienie

 Grzegorz Cuber
Uniwersytet LicealistyAlicja Kwaśniok IIdBożena Leżuch
Potyczki MatematyczneMateusz Malcherek IIcMałgorzata Piotrowska
W świecie roślin i zwierzątAleksandra Szyrmel IIId – finalistkaMonika Popowska
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”Weronika Leśniak IIIb, Klaudia Orzechowska Id, Anna Musiał, Bartosz Rejman Ib – finaliściks. Michał Kosek
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Maria Konieczny Id –  II etap okręgowyAleksandra Surdel
Close Search Window